MB 300D Renowacja – Zdjęcia Przed i Po

Odnowione elementy pojazdu poddajemy oczyszczaniu, szkiełkowaniu, cynkowaniu i malowaniu. Wszystkie części są oryginalne. Podczas renowacji każdy z elementów jest rozbierany, dopasowywany i czyszczony ręcznie. Restauracji są poddawane nawet śruby i podkładki.

Dodatkowo elementy przedniego zawieszenia zostały ocynkowane podwójnie. Najpierw zostały oczyszczone i wykąpane w kwasach czyszczących, odtłuszczone, ocynkowane na biało, po czym zostały ponownie ocynkowane na żółto. Następnie pomalowano je farbą proszkową i polakierowano. To w stu procentach zabezpieczy pojazd na kolejne 100 lat. Wszystkie te zabiegi sprawią, że części z lat 50-tych będą znowu wyglądać jak nowe.

Podczas renowacji oldtimera stosujemy tylko oryginale części, co sprawi ze Mercedes 300 z ?56 roku zachowa swoją wartość i stanie się bardziej cenny. Niestety, niektóre zmiany są konieczne. Stare przewody gumowe wymieniliśmy na nowe. Metalowe oryginalne końcówki zostały odcięte od starych przewodów i przymocowane ponownie do nowych przewodów, dzięki temu idealnie pasują do elementów konstrukcyjnych auta.

Ocynkiem galwanicznym pokrywamy wszystkie metalowe części takie jak, zamki, śrubki, nakrętki, podkładki, rurki układu smarowania i paliwowego, sprężyny, cylinderki, przednie i tylne zawieszenie, elementy silnika oraz wiele innych. Części, które podczas jazdy są w szczególności narażone na zmienne warunki, poddajemy ocynkowaniu ogniowemu, malowaniu i lakierowaniu.
adenauer mercedes renowirung

You must be logged in to post a comment.